| Артикул | 7682AB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Acrylic |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | HT02BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Acrylic |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 70мм |