| Артикул | V3488A5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 74 гр |
| Колір | Red |
| Товщина обуху | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 67 мм |
| Загальна довжина | 147 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Max,
Найкраща мікротяпка що тримав в руках. Особливості ножа це з'йомний плавник фліпера. В осьовому керамічний підшипник. Шарік детенту кераміка. Товщина леза 2.8 мм. Механіка бездоганна. Не дивлячись на свій розмір, ніж дарує емоції!)