| Артикул | ST252 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Damasteel |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | ST256 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Damasteel |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 704DS |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 81 гр |
| Марка сталі | Damasteel |
| Довжина клинка | 92мм |