| Артикул | A01AGLD |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | A01ABLK |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | A01ABLU |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | A02GRN |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | 9461 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | C04GRN |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SSV04 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 102мм |