| Артикул | 08810 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | SL-46 GR |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SL-34 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | SL-46 B |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SL-39 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 07824 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SL-35 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |