| Артикул | 07791 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | HK389 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 433 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | 07844 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |