| Артикул | C142 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 4Cr15MoV |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | 3135-SE |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 1.7мм |
| Марка сталі | 4Cr15MoV |
| Довжина клинка | 22мм |