| Артикул | D10589 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | i41 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 9521003 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1150 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 570мм |
| Артикул | 9575073 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 2300 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 900мм |