| Артикул | 328S-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 11 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | 4Cr13MoV |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 328S-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 11 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | 4Cr13MoV |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 328S-GR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 11 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | 4Cr13MoV |
| Довжина клинка | 42мм |