| Артикул | SQ3 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | TXX03 A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | FD001 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 3331T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ACK90 A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 07783 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 23мм |
| Артикул | ACK90 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 2956 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | ACK85 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 04981 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | 05033-7 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | ACK10-2 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | ACK85 FG |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05033-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | EF110 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |