| Артикул | 515-AR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 9511041 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1620 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 900мм |
| Артикул | 9511042 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 1444 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 880мм |
| Артикул | 955125 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 930 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | 9512114 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 885 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 750мм |
| Артикул | 955143 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1410 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 890мм |
| Артикул | 4065RUC-SA |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | A169B |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 503X-PL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 501X-PB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | GHK8 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | GHK-PL102 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | GHK10 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | D10243-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D10243-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 105мм |