| Артикул | PFP01BMWW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | D8475 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | D8459 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 413 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 216мм |
| Артикул | D8460 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Grivory |
| Вага | 465 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 229мм |
| Артикул | D8161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 585 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 356мм |
| Артикул | 1034A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 127мм |
| Артикул | 05211 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 204 гр |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 104мм |