| Артикул | BE0505G1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | BBK-ELPR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | BBK-FNRR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 210 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 156мм |
| Артикул | BBK-AKNK |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | BBK-STRM |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 249 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 167мм |
| Артикул | BBK-HRDM |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 134мм |
| Артикул | BBK-SNPR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 438 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | BBK-RHNO |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 182 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | BBK-NVJR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 141мм |
| Артикул | BBK-VNDT |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | BBK-SGDU |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | BBK-CHRB |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 304 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 202мм |
| Артикул | SL-10 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | CF80873-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 370 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 195мм |
| Артикул | CF80804-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 207мм |