| Артикул | 1045MS2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 1045MD2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 1100A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 1082A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 113мм |