| Артикул | V3549A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | V3619JA4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | SK5 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | V3634C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |