| Артикул | KU345I |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 328M-PR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 328M-PY |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | KU322L |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU322M |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU344N |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU361D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU173H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |