| Артикул | D8475 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | D8161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 585 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 356мм |
| Артикул | L031 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 120мм |