| Артикул | Ki3471A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Raffir |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Ki3587A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Raffir |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | Ki4458.2BA1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Raffir |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 86мм |