| Артикул | V4593C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Медь |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | JM03-CU-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Медь |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |