| Артикул | TS591 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Артикул | TS388 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | YJ01-V1 |
| Артикул | TS552 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | TS566 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Артикул | TS437 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | 08837 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | Ki3628A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | KB314P |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 135L-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 135L-GJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 135L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V3663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | D7110 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 5505 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 3139 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |