| Артикул | 7008PS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | 07828 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | SL-10 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | EF922 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 73мм |