| Артикул | 7652B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7653BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.45мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 7711N |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 7851AB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7711PB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 7121BR |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 8051NM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | PFP13GAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP13GRW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP13WCW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP13DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 8337B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | 7652GB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7752GB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7652RB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |