| Артикул | C101 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | C101 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 84мм |