| Артикул | 3134 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 371 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 3134 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 371 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 150мм |