| Артикул | TS591 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Артикул | TS481 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Артикул | TS329 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Марка сталі | M390 |
| Артикул | TS566 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Артикул | PFB03GAS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ki4683A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | S45VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | S601 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 4065RUC-SA |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | 3134 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 371 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 7435 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KB314P |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 9203-AK2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | JM01-GG-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU401 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | PFP13GAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |